Yorumlar

“Doktorumuzun oğlumuzla diyaloğu ve detaylı muayenesi çok güzel ve tek kelime ile mükemmeldi.”

Barış B. 05.11.2022

“Çocuğumuzun kalbinde vsd ve asd bulunmaktaydı. Yoğun araştırmalar sonucu fikri hocamıza kontrole gittik. Hocamız alanına çok hakim ve çok bilgili. Kızımızla ve bizimle çok ilgilendi. Ortam çok temiz ve nezihti. Diyarbakır çocuk kardiyolojisi için büyük bir şans olarak görüyorum. Fikri hocanın iletişimi çok iyi. Bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir yer. Şiddetle tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum.”

Emrah I. 12.06.2021

“Çok ilgili ve harika bir doktor. Başka bir doktorun tavsiyesiyle gitmiştik, çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.”

Nadire Ü. 02.06.2021

“Kızımın doğuştan PFO ve VSD’si olduğu söylenmişti. 5 yaşına kadar ara ara kontrollere götürmüştük. Son kontrolde sadece PFO kaldığı ve 3-4 yılda bir kızımızı kontrol ettirmemiz gerektiği söylenmişti. Fikri hocamın ismini çok duyunca kızımı ona götürmek istedim. İyi ki öyle yapmışım. Çünkü PFO dışında farklı bir durum olduğunu söyleyen, hem de fiziki muayenede bunu fark eden tek doktor o oldu. Bir sağlıkçı olarak, onun kadar çok ilgilenen ve çocuğunun ekstra sıkıntısını ilk defa öğrenen bizleri paniğe sevk etmeden çok güzel açıklama yapan başka bir doktor görmedim. Kesinlikle tavsiye ederim.”

Tuğba D. 01.06.2021

“Oğlumun Covid-19 testi 16 Nisan'da pozitif çıkmıştı ve bu süreci sıkıntısız bir şekilde atlatmıştık. Ancak 21 Mayıs günü Covid-19'a bağlı MIS-C ön tanısıyla hastaneye yatışı yapıldı. Geçirmiş olduğu bu rahatsızlıklardan dolayı kalbinde herhangi bir hasar oluşup oluşmadığını kontrol ettirmek için hocamıza başvurduk. Tahlil sonuçlarımızı büyük bir titizlikle tetkik ettikten sonra ultrasonla kalbini inceledi, EKG çekti ve oğlumuzun kalbinde herhangi bir sıkıntı olmadığını söyledi. Temiz bir ortamda, engin bilgi ve tecrübesiyle, ince eleyip sık dokuyan tutumuyla, bizi aydınlatan hocamıza çok teşekkür eder, Cenab-ı Allah'tan muvaffakiyetler dilerim.”

Göktuğ Ş. 25.05.2021

“Çocuk doktorumuz muayenede üfürüm sesi duyunca kardiyoloji muayenesi önerdi. Fikri hocamızı seçtik. Hocamız korona virüs nedeniyle diğer aileyle karşılaşmamız için bizi ayrı bir odaya aldı. Güleryüzlü, mütevazi, ilgili ve dakikti. Muayenehanesi ferah ve temizdi. Çocukların ilgisini çekecek oyuncaklar vardı. Muayene sırasında oyuncakları kullanarak ve farklı sesler çıkararak bebeğimin ağlamasını önlemeye çalıştı. Çocuğumuzla ilgili istediğimiz soruyu sormamızı istedi ve açıklayıcı cevaplar verdi. Çok memnun kaldık. Tekrar kontrole gideceğiz. Keşke her gittiğimiz doktor açıklayıcı olsa ve rahatlatıcı davransa da biz ebeveynlerde gereksiz endişeler olmasa”

Alperen Y. 12.05.2021

“Çocuk Kardiyoloğu arayanlara mutlaka gitmelerini tavsiye ederim. Detaylı ve özenli muayene etmesi bir anne olarak beni çok rahatlattı. Teşekkür ederiz hocam”

Nermin G. 08.03.2021

“Kesinlikle çok memnun kaldık. Doktor bey gerçekten çocukların dilinden çok iyi anlıyor. Klinikten ayrılırken yüzümüzde bir rahatlama, bir mutluluk vardı. İlgisine hayran kaldık. Oğlumuzun ağlamadığı ilk muayene oldu. Çok teşekkür ederiz”

G.D. 10.07.2020

“Türkiye’de isim yapmış profesörlere kızımı götürdüm ama bu kadar alakadar, ilgili ve dikkatli hoca görmedim. Ben razı oldum, Allah da razı olsun. Bence Fikri hoca bölgemiz için büyük bir nimet, inşallah gitmez.”

Veysel Y. 19.09.2019

“Çocuklarımızı muayene ederken gösterdiğiniz sabır ve ilgi; muayeneden sonra yaptığınız aydınlatıcı ve rahatlatıcı açıklamalarınız için çok teşekkür ederiz. Bugüne kadar boşuna İstanbul’a, Ankara’ya gidiyormuşuz. İyi ki varsınız hocam.”

Harun Ş. 17.09.2019

“Değerli hocamızı kapıda görür görmez verdiği pozitif enerji ile güzel bir muayene geçireceğimizi anladım. Ve haksız da çıkmadım. Yakın ilgi ve profesyonel yaklaşımından dolayı teşekkürü bir borç biliriz. Oğlum Bilal Tarık gibi özel hastaların böyle güzel doktorlara sahip olması bir şans. Şifalara vesile olmanız dileğiyle.”

Yener Y. 28.08.2019

“Bebeğimin kalbinde doğuştan 2 delik vardi. Doktor bey uzun uzun muayene yaptı, kalp ekosu ve ekg çekti. Kalbindeki deliğin kapandığını söyledi. Bebeğimizle ve bizimle çok ilgilendi. Bizi muayenehaneye değil de evine gitmişiz gibi karşıladı, yakinen alakadar oldu ve kapıya kadar uğurladı. Kendisine minnettarız. Muayenehanesi bir çocuğu eğlendirmek için tam donanımlı. Muayenesi anne babayı tatmin ediyor. Her soruya itina ve sabırla cevap veriyor. Çok doktor değiştirmiş olmamız sebebiyle artık bu konuda tecrübeliyiz; kesinlikle bildiğiniz doktorları unutun doktor Fikri beyi tanıyın derim. Şiddetle herkese öneririm. Doktor beye tekrar tekrar çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.”

Yasir A. 05.04.2019